Банковские карточки в Республике Беларусь - RBCARD.com (проект о пластиковых картах, банках, банковском оборудовании, платежных системах и новых технологиях в финансовой сфере) RBCARD.com - Банковские карточки в РБ: проект о банках, картах, оборудовании  новых технологиях в финансах.


 

    

Молодiжнi картки ЄВРО<26 Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти

Метою організацiй молодiжної картки є надання молодi можливостi доступу до культурних заходiв i подiй, забезпечення мобiльності молодi, а також надання послуг та iнформацiї, необхiдної для прийняття свiдомих i обдуманих рiшень. Привабливiсть картки ЄВРО<26, iз знижками та послугами, що вона пропонує в галузях культури, спорту, подорожей, iнформацiї, послуг та товарiв, роблять молодь зацiкавленою в iнформацiї, яку вони можуть отримати вiд їхньої органiзацiї.

Молодіжна карта EURO<26Молодіжна карта EURO<26

Молодіжна карта EURO<26 - це індивідуальна пластикова дисконтна карта для молодих людей у віці до 26 років. Карта дійсна протягом одного року з дня отримання й оновлюється за бажанням власника щороку доти, поки власник не досягне віку 26 років. У кожній із 38 країн, де діє карта, право її випускати має тільки одна національна орґанізація, що користується підтримкою державних орґанів і входить в Європейську Асоціацію молодіжних карт.

СТРАХОВА КАРТКА "ЄВРО<26"СТРАХОВА КАРТКА "ЄВРО<26"

28 жовтня 2002 р. було укладено угоду зі страховою компанією "Алькона" на предмет забезпечення страхових послуг власникам картки "ЄВРО<26".

EURO<26 Visa ElectronEURO<26 Visa Electron

Платіжно-дисконтна карта EURO<26 Visa Electron є спільним проектом Молодіжного інформаційного центру "Євро<26-Зарево" з банком "НАДРА" і ТОВ "Колізей". Картка може бути оформлена для осіб, що не досягли 26-річного віку. Разом з карткою EURO<26 Visa Electron безкоштовно видається картка Visa Virtuon, яка дозволяє здійснювати платежі через Інтернет.

EURO<26 Visa ElectronEURO<26 Visa Electron

В рамках програми Європейської Асоціації Молодіжної Картки, а також програми Ради Європи “Молодіжна картка” АКБ "Укрсоцбанк" розпочне емісію молодіжних платіжно-дисконтних карток Євро<26 Visa Electron у першому кварталі 2005 року. Проект реалізується спільно з Молодіжним інформаційним центром “Євро<26 - Зарево” та компанією “Колізей”.

финтех

Booking.com

 

СПРАВОЧНО

плас форум