Банковские карточки в Республике Беларусь - RBCARD.com (проект о пластиковых картах, банках, банковском оборудовании, платежных системах и новых технологиях в финансовой сфере) RBCARD.com - Банковские карточки в РБ: проект о банках, картах, оборудовании  новых технологиях в финансах.


 

    

Молодiжна карта ЄВРО<26 Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти

Молодiжна карта ЄВРО<26 Європейської Асоцiацiї Молодiжної КартиМолодіжна карта EURO<26 - це індивідуальна пластикова дисконтна карта для молодих людей у віці до 26 років. Карта дійсна протягом одного року з дня отримання й оновлюється за бажанням власника щороку доти, поки власник не досягне віку 26 років. У кожній із 38 країн, де діє карта, право її випускати має тільки одна національна орґанізація, що користується підтримкою державних орґанів і входить в Європейську Асоціацію молодіжних карт.

Молодiжна карта EURO <26 є особистою карткою, доступною для молодi вiком до 26 рокiв. Вона є дiйсною протягом одного року i може бути поновлена кожного року аж до досягнення користувачем картки вiку 26 рокiв. В кожнiй з 38 європейських країн, де ця картка дiє, вона видається (випускається) єдиною нацiональною організацією молодіжної картки, визнаною нацiональними органами влади i яка є членом Європейської Асоцiацiї Молодiжної Картки (ЄАМК) (European Youth Card Association – EYCA).

Де б картка не видавалась, вона носить логотип ЄВРО<26 Європейської Асоцiацiї Молодiжної Картки. Кожний член ЄАМК запроваджує (встановлює) знижки, переваги (вигоди), надає послуги та iнформацiю власникам карток. Логотип ЄВРО<26 забезпечує, що цi знижки є автоматично доступнi для всiх власникiв карток у всiй Європi. Картка надає до 200 000 знижок у рiзних сферах життя:

культура: театри, кiно, концерти, музеї, культурнi подiї.

транспорт: автобуси, поїзди, пароми, авiатранспорт.

подорож: проживання, holiday trips, мовнi курси.

послуги: страховка, helplines.

магазини: компакт-диски, книги та iншi товари.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МОЛОДІЖНОЮ ДИСКОНТНОЮ КАРТКОЮ EURO<26

1. Дисконтна пластикова картка "Молодіжна карта EURO<26" дійсна в тридцяти п’яти країнах Європи, де діє дисконтна система "EURO<26", незалежно від місця придбання. Відмітним знаком системи є логотип "Геркулес", розміщуваний на наліпках на підприємствах-учасниках системи.

2. Картка дійсна до зазначеної на ній дати включно.

3. Використовувати картку може тільки її власник.

4. Загублена картка не поновлюється.

5. Для одержання знижки при вчиненні покупки або оплаті послуг власнику необхідно заздалегідь попередити продавця або касира про наявність картки і пред'явити її.

6. У випадку, якщо підприємство надає знижки за пластиковими картками різноманітних дисконтних систем, або за своїми власними купонами (листівками), власнику картки дається право вибору знижки при здійсненні оплати, крім, таким чином, надання знижки на знижку.

7. Підчас оформленні знижки підприємством-партнером використовується спеціальний торговий чек. Власник картки перевіряє правильність оформлення чека і розписується у відповідній графі. Оформлення чека не є обов'язковим, підприємства-учасники самостійно приймають рішення про механізм оформлення знижки.

8. У готелях необхідно попереднє резервування місць телефоном або факсом. У випадку відмови в наданні знижки власнику картки необхідно зателефонувати до Центрального офісу "Молодіжної карти EURO<26" за номером:
(044) 294-40-24, 573-86-32; (068) 321-70-59
або в реґіональний офіс "Молодіжної карти EURO<26".

финтех

Booking.com

 

СПРАВОЧНО

плас форум