Банковские карточки в Республике Беларусь - RBCARD.com (проект о пластиковых картах, банках, банковском оборудовании, платежных системах и новых технологиях в финансовой сфере) RBCARD.com - Банковские карточки в РБ: проект о банках, картах, оборудовании  новых технологиях в финансах.


 

    

Страхова картка "ЄВРО<26" Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти

Страхова картка "ЄВРО<26" Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти28 жовтня 2002 р. було укладено угоду зі страховою компанією "Алькона" на предмет забезпечення страхових послуг власникам картки "ЄВРО<26".

Витрати, які оплачує СК "Алькона":

Страхова сума: 30.000 доларів США.
Період страхування: 1 рік з обмеженим терміном перебування за кордоном 90 днів.
Страховий платіж - 5 доларів США.
Оплата проводиться в гривнях по курсу НБУ на день оплати.

Молодіжна програма

Оплата витрат, які виникли при наданні невідкладної медичної допомоги застрахованому при раптовому захворюванні або нещасному випадкові амбулаторно (до 300 доларів США), у стаціонарних умовах в палаті стандартного типу, включаючи медикаменти (в межах страхової суми). Транспортування до найближчого медичного закладу (до 1000 доларів США).

Репатріація у випадку хвороби або смерті внаслідок нещасного випадку або раптового захворювання (за узгодженням з Асістанс) (у межах страхової суми).
Невідкладна стоматологічна допомога на суму не більше 150 доларів США.

Просимо звернути увагу на те, що організація надання необхідної допомоги покладена на асистуючу компанію, яка є представником страховика за кордоном.
Тому перед зверненням за допомогою до лікаря Ви обов’язково повинні подзвонити за телефоном у країні перебування, вказаним у страховому полісі, до асистуючої компанії і викласти свою проблему, пов’язану зі здоров’ям.
Без погодження з асистуючою компанією після повернення в Україну непередбачені медичні витрати відшкодовуються в межах 200 доларів США.

За додатковою інформацією просимо звертатися до нас або в СК "Алькона".

E-mail: alcona@alcona.kiev.ua

финтех

Booking.com

 

СПРАВОЧНО

плас форум