Банковские карточки в Республике Беларусь - RBCARD.com (проект о пластиковых картах, банках, банковском оборудовании, платежных системах и новых технологиях в финансовой сфере) RBCARD.com - Банковские карточки в РБ: проект о банках, картах, оборудовании  новых технологиях в финансах.


 

    

EURO<26 Visa Electron АКБ "Укрсоцбанк" Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти

EURO<26 Visa Electron АКБ "Укрсоцбанк" Європейської Асоцiацiї Молодiжної КартиВ рамках програми Європейської Асоціації Молодіжної Картки, а також програми Ради Європи “Молодіжна картка” АКБ "Укрсоцбанк" розпочне емісію молодіжних платіжно-дисконтних карток Євро<26 Visa Electron у першому кварталі 2005 року. Проект реалізується спільно з Молодіжним інформаційним центром “Євро<26 - Зарево” та компанією “Колізей”.

Держателі цих карток мають можливість отримувати знижки в 38 країнах Європи. Це майже 200 тисяч знижок у торговельній мережі, закладах освіти та культури. Лише в Україні близько двох тисяч підприємств-партнерів надають знижки власникам картки EURO<26 Visa Electron.

Картка EURO<26 Visa Electron дозволяє купувати авіаквитки за спеціальними молодіжними тарифами (SATA) із знижкою до 50% від оголошеної вартості та отримувати знижки на навчання за кордоном до 20% при оформленні даних послуг через компанію “Колізей”. Користуватися картками можуть стати особи, які не досягли 26-річного віку.

Картка EURO<26 Visa Electron є міжнародною платіжною карткою, яка поєднує в собі весь спектр можливостей картки Visa Electron:

отримувати готівкові кошти в будь-яких банкоматах України та світу;

поповнювати картковий рахунок;

оплачувати товари та послуги у торговельних і сервісних підприємствах світу, які мають електронні термінали для прийому платіжних карток;

встановлювати ліміти за картковим рахунком;

отримувати повідомлення про стан карткового рахунка на мобільний телефон;

отримувати виписки на e-mail за картковим рахунком;

поповнювати ваучери операторів мобільних зв`язку (в Україні).

отримувати будь-які соціальні виплати (в тому числі й стипендії);

оплачувати комунальні послуги через систему Portmone.com в мережі Інтернет.

комунальні платежі мешканців Києва можуть автоматично оплачуватися з карткового рахунка в АКБ "Укрсоцбанк".

Довідка:
АКБ "Укрсоцбанк" має статус принципового члена міжнародних платіжних систем MasterCard International та VISA International. Загальна емісія Банку складає майже 700 тисяч карток. Мережа банкоматів АКБ "Укрсоцбанк" перевищує 250 одиниць і охоплює всі регіони України. Також до послуг клієнтів Банку працюють біля 500 POS-терміналів.

АКБ "Укрсоцбанк" є універсальною фінансово-кредитною установою, що надає повний пакет банківських послуг юридичним та фізичним особам. Заснований у 1990 році, банк представляє собою одну з найбільш надійних та диверсифікованих структур в Україні.

Філійна мережа АКБ "Укрсоцбанк" складається з близько 500 філій та відділень по всій Україні.

Список підприємств - партнерів, які надають знижку в рамках Програми Європейської Асоціації Молодіжної Карти в Україні можна отримати на сайті http://www.euro26.org.ua.

финтех

Booking.com

 

СПРАВОЧНО

плас форум