Банковские карточки в Республике Беларусь - RBCARD.com (проект о пластиковых картах, банках, банковском оборудовании, платежных системах и новых технологиях в финансовой сфере) RBCARD.com - Банковские карточки в РБ: проект о банках, картах, оборудовании  новых технологиях в финансах.


 

    

EURO<26 Visa Electron банка "Надра" Європейської Асоцiацiї Молодiжної Карти

EURO<26 Visa Electron Європейської Асоцiацiї Молодiжної КартиПлатіжно-дисконтна карта EURO<26 Visa Electron є спільним проектом Молодіжного інформаційного центру "Євро<26-Зарево" з банком "НАДРА" і ТОВ "Колізей".

Картка може бути оформлена для осіб, що не досягли 26-річного віку. Разом з карткою EURO<26 Visa Electron безкоштовно видається картка Visa Virtuon, яка дозволяє здійснювати платежі через Інтернет.

Картка EURO<26 Visa Electron випускається в рамках Програми Європейської Асоціації Молодіжної Карти, яка дає можливість одержувати знижки в підприємствах - партнерах в 38 країнах Європи. Список підприємств - партнерів, які надають знижку в рамках Програми Європейської Асоціації Молодіжної Карти в Україні можна отримати на сайті http://www.euro26.org.ua/.

Кожен власник картки має можливість скористатися з близько 200 000 знижок в Європі, з них - 1300 в Україні, зокрема, придбати авіаквитки в компанії "Колізей" в будь-яку точку світу за спеціальними молодіжними тарифами (SATA) зі знижкою до 50 % від оголошеної вартості квитка; одержувати знижки на навчання за кордоном при оформленні заявки на навчанні через компанію "Колізей" до 20% (компанією пропонуються програми навчання в більше 10 країнах світу - http://www.studentland.com.ua).

Карта EURO<26 Visa Electron є міжнародною платіжною картою і поєднує в собі весь спектр можливостей, характерних для карти Visa Electron:

внесення на карту власних коштів;

оплата товарів і послуг на підприємствах у всьому світі, які обладнані електронними терміналами для прийому платіжних карт;

отримання готівки в будь-яких банкоматах;

відсутність необхідності декларувати кошти на картці при поїздках за кордон;

отримання міні-виписки по картковому рахунку в банкоматах Банку "НАДРА";

зміна ПІН-коду карти в банкоматах Банку "НАДРА" на більш зручний;

здійснення платежів за мобільний зв'язок компаній UMC і Kyivstar в банкоматах Банку "НАДРА";

придбати електронні коди поповнення мобільних телефонів;

отримати доступ до мережі Інтернет, IP-телефонії;

оплата рахунків за користування послугами кабельного телебачення компанії Воля-кабель (тільки для Києва);

оплата комунальних послуг (квартплата, телефон і т.д.) через систему електронних платежів http://www.portmone.com.ua (тільки для Києва);

отримання SMS повідомлень про всі операції по картковому рахунку для оперативного контролю над своїми витратами.

робочі валюти картки - гривня, долар та євро.

Термін дії карти
EURO<26 Visa Electron може бути оформлена строком на один рік. Після закінчення терміну, за умови недосягнення 26-річного віку, картка може бути переоформлена.

финтех

Booking.com

 

СПРАВОЧНО

плас форум